Sweaters en truien · gemaakt op aanvraag
Raglan-hoodie kangaroezak gesublimeerd
Raglan-hoodie met kangaroezak gesublimeerd 280 g
- Minimum 50 stuks
- Doos van 10 stuks: voordeliger tarief per volle doos
- Productie ongeveer 28 werkdagen
- Offerte binnen 2 werkdagen

Wat u kunt kiezen
Hoodie raglan poche kangourou met logo. Unisex capuchontrui in polyester met stippen 280 g/m², met geborstelde binnenkant voor extra draagcomfort. Afgewerkt met brede boorden aan boord en mouwen. Waslabel is in de zijnaad genaaid. De stof wordt vóór het naaien bedrukt, waardoor volledige bedrukking op de aangegeven delen mogelijk is.
Het voorpand, de kangaroezakken, de rug, de mouwen en de capuchon kunnen in kleur gesublimeerd worden met uw ontwerp. Koordkleur in 2 tinten keuze, en elke Pantone-kleur is op aanvraag mogelijk. Opties : individuele namen/nummering, maatlabel (halslabel of motief in 1 kleur) en toevoeging van een logo (1-2 kleuren) op het waslabel.
Geschikt voor bedrijven, sportclubs, verenigingen, scholen en particulieren voor evenementen of teamkleding. Stel uw model samen op deze pagina om de offerte en de proefdruk (maquette) te ontvangen vóór productie.
- Kleur van elk onderdeel : kleur van het koord
- 3 opties naar keuze (individuele namen/nummers toevoegen, maataanduiding (kraag), waslabel)
Stel uw raglan-hoodie kangaroezak gesublimeerd samen
Vijf stappen, niets verplicht: wat u op « standaard » of « te adviseren » laat, werken wij samen af.
Andere sweaters en truien op maat
Raglan-sweat gesublimeerd polyestervanaf 50 stuks
Raglan-hoodie katoen/polyestervanaf 50 stuks
Sweat hoge kraag 1/4 ritsvanaf 50 stuks
Sweat ronde hals katoen/polyestervanaf 50 stuks
Raglan-hoodie rits gesublimeerdvanaf 50 stuks
Sublimeerbare gewatteerde hoodie met ritsvanaf 50 stuks
Sublimeerbare hoodie full colourvanaf 50 stuks
Raglan hoodie polycottonvanaf 50 stuks